Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Ladislav Zibura: Itálii jsem prošel pěšky, situace v zahraničí se mě osobně dotýká

MALL.TV Podcast

MALL.TV

Společnost

Ladislav Zibura: Itálii jsem prošel pěšky, situace v zahraničí se mě osobně dotýká

Obrázek epizody Ladislav Zibura: Itálii jsem prošel pěšky, situace v zahraničí se mě osobně dotýká

Poslechněte si podcast

27. 5. 2020

23 min

Luděk Staněk se baví |Ladislav Zibura je známý cestoval, o svých zážitcích z cest vydává knihy a pořádá přednášky. Teď nemůže ani cestovat, ani se potkávat s lidmi. Jak tedy snáší karanténu? Co pro něj znamenají zprávy o zemích, které zažil na vlastní kůži a má v nich i přátele?

Popis podcastu

MALL.TV je internetová televize, na které se můžete každý týden setkávat s takovými osobnostmi jako je Roman Vaněk, Petr Havlíček, Adam Gebrian, Luděk Staněk a mnoho dalších. Je nám ale jasné, že ne vždy máte čas se dívat na videa, a proto jsme se rozhodli vybrané pořady přetvořit do podoby podcastu, abyste nás měli při sobě, i když jedete do práce nebo cvičíte. V našich podcastech vás čekají zajímavé rozhovory se slavnými osobnostmi, experty, zábavné stand-upy i nové poznatky a vědomosti ze světa gastronomie nebo třeba vesmíru. A až budete mít čas, nezapomeňte se podívat na MALL.TV, protože u nás je pořád co objevat.