Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Kateřina Emmons: Hlavně si nenadělat do gatí

MALL.TV Podcast

MALL.TV

Společnost

Kateřina Emmons: Hlavně si nenadělat do gatí

Obrázek epizody Kateřina Emmons: Hlavně si nenadělat do gatí

Poslechněte si podcast

3. 3. 2021

16 min

TOP Moment |Naše historicky nejúspěšnější střelkyně Kateřina Emmons, za svobodna Kůrková, se až téměř do svých 14 let věnovala plavání. Později si však uvědomila, že to nebude její parketa. Než se rozhodla, co bude dál, vyzkoušela si střelbu – pocházela totiž ze střelecké rodiny. A geny se naplno projevily.

Popis podcastu

MALL.TV je internetová televize, na které se můžete každý týden setkávat s takovými osobnostmi jako je Roman Vaněk, Petr Havlíček, Adam Gebrian, Luděk Staněk a mnoho dalších. Je nám ale jasné, že ne vždy máte čas se dívat na videa, a proto jsme se rozhodli vybrané pořady přetvořit do podoby podcastu, abyste nás měli při sobě, i když jedete do práce nebo cvičíte. V našich podcastech vás čekají zajímavé rozhovory se slavnými osobnostmi, experty, zábavné stand-upy i nové poznatky a vědomosti ze světa gastronomie nebo třeba vesmíru. A až budete mít čas, nezapomeňte se podívat na MALL.TV, protože u nás je pořád co objevat.