Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Janek Rubeš: Do centra Prahy by se mohl vrátit normální život

MALL.TV Podcast

MALL.TV

Společnost

Janek Rubeš: Do centra Prahy by se mohl vrátit normální život

Obrázek epizody Janek Rubeš: Do centra Prahy by se mohl vrátit normální život

Poslechněte si podcast

29. 5. 2020

22 min

Luděk Staněk se baví |Praha je vylidněná, turisté tu nejsou, a tak by mohlo vypadat, že Janek Rubeš, tvůrce upřímného průvodce pro cizince Honest Guide, je bez práce. Ale lidi teď mají čas koukat na televizi i internet, takže Janek pro své příznivce nadále natáčí videa – třeba v kuchyni. Kdo by byl řekl, že bude jednou péct trdelník?Popis podcastu

MALL.TV je internetová televize, na které se můžete každý týden setkávat s takovými osobnostmi jako je Roman Vaněk, Petr Havlíček, Adam Gebrian, Luděk Staněk a mnoho dalších. Je nám ale jasné, že ne vždy máte čas se dívat na videa, a proto jsme se rozhodli vybrané pořady přetvořit do podoby podcastu, abyste nás měli při sobě, i když jedete do práce nebo cvičíte. V našich podcastech vás čekají zajímavé rozhovory se slavnými osobnostmi, experty, zábavné stand-upy i nové poznatky a vědomosti ze světa gastronomie nebo třeba vesmíru. A až budete mít čas, nezapomeňte se podívat na MALL.TV, protože u nás je pořád co objevat.