Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Jak si udržet zdravá střeva? Střevní bakterie ovlivňují vaši váhu, náladu i výkonnost

MALL.TV Podcast

MALL.TV

Společnost

Jak si udržet zdravá střeva? Střevní bakterie ovlivňují vaši váhu, náladu i výkonnost

Obrázek epizody Jak si udržet zdravá střeva? Střevní bakterie ovlivňují vaši váhu, náladu i výkonnost

Poslechněte si podcast

8. 3. 2021

8 min

Rozum v troubě |Střevní mikrobiom (asi 2 000 různých mikroorganismů) se živí nestravitelnými sacharidy (různé druhy vláknin). Je velm důležitý – ovlivňuje zdravotní stav, naši váhu, náladu, výkonnost. Jak ho udržet v dobrém stavu a kondici?

Popis podcastu

MALL.TV je internetová televize, na které se můžete každý týden setkávat s takovými osobnostmi jako je Roman Vaněk, Petr Havlíček, Adam Gebrian, Luděk Staněk a mnoho dalších. Je nám ale jasné, že ne vždy máte čas se dívat na videa, a proto jsme se rozhodli vybrané pořady přetvořit do podoby podcastu, abyste nás měli při sobě, i když jedete do práce nebo cvičíte. V našich podcastech vás čekají zajímavé rozhovory se slavnými osobnostmi, experty, zábavné stand-upy i nové poznatky a vědomosti ze světa gastronomie nebo třeba vesmíru. A až budete mít čas, nezapomeňte se podívat na MALL.TV, protože u nás je pořád co objevat.