Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Home office: Jak se nezbláznit, nepřibírat a zůstat pozitivní

MALL.TV Podcast

MALL.TV

Společnost

Home office: Jak se nezbláznit, nepřibírat a zůstat pozitivní

Obrázek epizody Home office: Jak se nezbláznit, nepřibírat a zůstat pozitivní

Poslechněte si podcast

1. 3. 2021

6 min

Rozum v troubě |Všichni už dlouho zažíváme období, kdy nám chybí sociální kontakty, sportovní vybití, kulturní relaxace, lezeme si na nervy s partnerem i dětmi, nemáme kam utéct... a do toho domácí kolotoč konferenčních hovorů, online školy, starání se o domácnost, vaření. Jak z toho nezblbnout a udržet si pozitivní emoce? Spousta lidí sahá po nezdravém jídle a alkoholu. Jistě vás nepřekvapí, že to se Petrovi Havlíčkovi líbit nebude.

Popis podcastu

MALL.TV je internetová televize, na které se můžete každý týden setkávat s takovými osobnostmi jako je Roman Vaněk, Petr Havlíček, Adam Gebrian, Luděk Staněk a mnoho dalších. Je nám ale jasné, že ne vždy máte čas se dívat na videa, a proto jsme se rozhodli vybrané pořady přetvořit do podoby podcastu, abyste nás měli při sobě, i když jedete do práce nebo cvičíte. V našich podcastech vás čekají zajímavé rozhovory se slavnými osobnostmi, experty, zábavné stand-upy i nové poznatky a vědomosti ze světa gastronomie nebo třeba vesmíru. A až budete mít čas, nezapomeňte se podívat na MALL.TV, protože u nás je pořád co objevat.