Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody #56 - Finanční gramotnost | Bohatý táta, chudý táta | Vliv podvědomí na bohatství! Peníze a tvoření bohatství

Magie Života

Jan Jiráň a Radek Bárta

Zdraví

#56 - Finanční gramotnost | Bohatý táta, chudý táta | Vliv podvědomí na bohatství! Peníze a tvoření bohatství

Obrázek epizody #56 - Finanční gramotnost | Bohatý táta, chudý táta | Vliv podvědomí na bohatství! Peníze a tvoření bohatství
Play

Poslechněte si podcast

15. 9. 2021

37 min

NOVÝ ONLINE PROGRAM BUĎ FIT 2.0 - www.magie-zivota.cz/budfit

V tomto podcastu jsme se dostali k tématu finanční gramotnost a jak je dobré přemýšlet na penězi, bohatstvím, investicemi a osobním přístupem obecně k penězům.

Většina lidí není vzdělaná v rámci finanční gramotnosti a tak pracuje pro peníze. Ideálně by to ale mělo být nastaveno tak, že peníze pracují pro Vás!

S Radkem se dostáváme ke knize Bohatý táta, chudý táta, což je taková „bible“, kterou doporučujeme všem si přečíst a načerpat myšlenky v ní obsažené.

Podcast v bodech:

- Kniha Bohatý táta, chudý táta

- Co je aktivum a pasivum v rámci financí

- Jak přemýšlet nad penězi

- Jak ovlivňují naše podvědomé programy naše bohatství a peníze

- Technika přepsání podvědomí

Budeme rádi za sdílení podcastu na sociálních sítích a mezi kamarády.

Příjemný a obohacující poslech přejí,

Honza a Radek

NOVÝ ONLINE PROGRAM BUĎ FIT 2.0

www.magie-zivota.cz/budfit

Další podcast a náš blog najdeš na stránce:

www.magie-zivota.cz

Kvalitní doplňky výživy:

www.magie-zivota.cz/doplnkyvyzivy

Instagram na Radka

Instagram na Honzu

Popis podcastu

Vítejte u podcastu Magie Života! Tato show je pro lidi, kteří se rádi učí. Věnujeme se komplexnímu přístupu vedoucímu ke zdraví. Tyto informace vám pomůžou zkvalitnit váš život, zvýšit energii a načerpat inspiraci a motivaci. Show uvádí Radek Bárta a Jan Jiráň. Dva nadšenci hledající harmonii těla a mysli. Oba jsou certifikovaní trenéři pohybu a silového tréninku, Honza je také výživový specialista. Těšit se také můžete na spousty inspirativních rozhovorů s hosty tohoto podcastu. Budeme rádi za sdílení. Sledujte nás na sociálních sítích a webu www.magie-zivota.cz. Mějte se bájo!