Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Jak může v boji s covidem pomoci monoklonální léčba?

Magazín Leonardo

Český rozhlas

Příroda a biologie

Jak může v boji s covidem pomoci monoklonální léčba?

Obrázek epizody Jak může v boji s covidem pomoci monoklonální léčba?

Poslechněte si podcast

19. 9. 2021

25 min

O epizodě podcastu

Kdo je pro a kdo proti ukončenému screeningu školáků na covidový virus? Jak vypadala - zřejmě - sv. Ludmila, jejíž vraždu jsme si připomněli tento týden? V e světě přibývá firem vyvíjejících technologie na zadržování oxidu uhličitého ze vzduchu a jeho ukládání v podzemí. Největší z nich tento měsíc začalo fungovat na Islandu. Týdenní souhrn dění na poli vědy a techniky moderuje David Šťáhlavský.
Kdo je pro a kdo proti ukončenému screeningu školáků na covidový virus? Jak zřejmě vypadala sv. Ludmila, jejíž vraždu jsme si připomněli tento týden? Ve světě přibývá firem vyvíjejících technologie na zadržování oxidu uhličitého ze vzduchu a jeho ukládání v podzemí. Největší z nich tento měsíc začala fungovat na Islandu. Týdenní souhrn dění na poli vědy a techniky moderuje David Šťáhlavský.

Všechny díly podcastu Magazín Leonardo můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas proAndroidaiOSnebo na webumujRozhlas.cz.

Popis podcastu

Magazín aktuálních informací a zajímavostí z různých oblastí vědeckého světa.