Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 58: Petr Kameník: „Pro některé lidi bylo těžké přijmout, jak orloj vypadá. Je to seběvedomá věc.“

Made in Brno

Made in Brno

Společnost

58: Petr Kameník: „Pro některé lidi bylo těžké přijmout, jak orloj vypadá. Je to seběvedomá věc.“

Obrázek epizody 58: Petr Kameník: „Pro některé lidi bylo těžké přijmout, jak orloj vypadá. Je to seběvedomá věc.“

Poslechněte si podcast

23. 9. 2021

42 min

O epizodě podcastu

Petr Kameník je spoluatorem Brněnského orloje. Bylo mu 25 když s Oldřichem Rujbrem začali realizovat tuto sochu. Orloj, jeden ze symbolů města, stojí už 11 let. S jeho realizací se pojilo spoustu emocí a rozdílných nározů na jeho vzhled. Proč vypadá, jak vypadá? Jaký je za ním příběh? A co kuličky? Jak to celé Petr vnímá s odstupem let? V tomto díle se dozvíte vše, plus přidáme pár pikantních historek. Enjoy!

Pokud se vám Made in Brno líbí, můžete se stát naším patronem nahttps://www.patreon.com/madeinbrno


https://madeinbrno.com/

Petr Kameník je spoluatorem Brněnského orloje. Bylo mu 25 když s Oldřichem Rujbrem začali realizovat tuto sochu. Orloj, jeden ze symbolů města, stojí už 11 let. S jeho realizací se pojilo spoustu emocí a rozdílných nározů na jeho vzhled. Proč vypadá, jak vypadá? Jaký je za ním příběh? A co kuličky? Jak to celé Petr vnímá s odstupem let? V tomto díle se dozvíte vše, plus přidáme pár pikantních historek. Enjoy! Pokud se vám Made in Brno líbí, můžete se stát naším patronem na  https://www.patreon.com/madeinbrno   https://madeinbrno.com/