Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 35: Na Zelňáku bude nová Buchta C. Spolu s dalšími podniky vytvoří místo, které v Brně chybí

Made in Brno

Made in Brno

Společnost

35: Na Zelňáku bude nová Buchta C. Spolu s dalšími podniky vytvoří místo, které v Brně chybí

Obrázek epizody 35: Na Zelňáku bude nová Buchta C. Spolu s dalšími podniky vytvoří místo, které v Brně chybí

Poslechněte si podcast

25. 2. 2021

39 min

O epizodě podcastu

Katka Olivová a Tom Niederle už nějaký ten pátek mají na Štefánikově kavárnu Buchta B. Dát si u nich můžete nejen skvělý kafe, ale i dobroty.  V plánu mají na Zelňáku otevřít další kavárnu - Buchtu C. Spolu s dalšími podniky chtějí vytvořit gasto hub, gastro srdce Brna, kde se budeme moci skvěle najíst a napít. Nebojí se jít do toho v současné situaci? Jak se Buchtě B daří? Dozvíte se také o začátcích podniku, zkušenostech, přístupu k zákazníkům. Užijte si tento milý rozhovor s Kačkou, Tomem a Cookie?

Pokud se vám Made in Brno líbí, můžete se stát naším patronem na  https://patreon.com/madeinbrno​​

https://madeinbrno.com/

Katka Olivová a Tom Niederle už nějaký ten pátek mají na Štefánikově kavárnu Buchta B. Dát si u nich můžete nejen skvělý kafe, ale i dobroty.  V plánu mají na Zelňáku otevřít další kavárnu - Buchtu C. Spolu s dalšími podniky chtějí vytvořit gasto hub, gastro srdce Brna, kde se budeme moci skvěle najíst a napít. Nebojí se jít do toho v současné situaci? Jak se Buchtě B daří? Dozvíte se také o začátcích podniku, zkušenostech, přístupu k zákazníkům. Užijte si tento milý rozhovor s Kačkou, Tomem a Cookie.

Pokud se vám Made in Brno líbí, můžete se stát naším patronem na  https://patreon.com/madeinbrno

https://madeinbrno.com/