Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody #132 GYNEKOLOŽKA: Antikoncepce, porody i plastika a bělení vulvy 🏩

LOVE IS ON THE AIR

REFRESHER CZ

Zábava

#132 GYNEKOLOŽKA: Antikoncepce, porody i plastika a bělení vulvy 🏩

Obrázek epizody #132 GYNEKOLOŽKA: Antikoncepce, porody i plastika a bělení vulvy 🏩

Poslechněte si podcast

25. 6. 2023

1 hod 36 min

O epizodě podcastu

Dnes pro vás máme jednu specialitku. Epizodku, do které po delší době přijal pozvání jeden speciální host a tím je gynekoložka MUDr. Andrea Pašková, Ph.D. z z privátní kliniky GYN MEDICO, která nabízí nejmodernější souhrnou péči v oboru gynekologie, porodnictví i estetické gynekologie. ? S profíkem na slovo vzatým jsme řešili antikoncepci, menstruaci, porody i bizáry (aka co si tam dolů radši necpat, protože by to tam už taky mohlo zůstat). Andrea nám taky popsala jak vypadaly gynekologické prohlídky kdysi dávno a proč na ně chodí i naše babičky.

Dnes pro vás máme jednu specialitku. Epizodku, do které po delší době přijal pozvání jeden speciální host a tím je gynekoložka MUDr. Andrea Pašková, Ph.D. z z privátní kliniky GYN MEDICO, která nabízí nejmodernější souhrnou péči v oboru gynekologie, porodnictví i estetické gynekologie. 🩺 S profíkem na slovo vzatým jsme řešili antikoncepci, menstruaci, porody i bizáry (aka co si tam dolů radši necpat, protože by to tam už taky mohlo zůstat). Andrea nám taky popsala jak vypadaly gynekologické prohlídky kdysi dávno a proč na ně chodí i naše babičky.