Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody Veronika Nováčková (Bezobalu) o nakupování potravin

LOOPA Vojty Kovala

Vojta Koval

Věda a technika

Veronika Nováčková (Bezobalu) o nakupování potravin

Obrázek epizody Veronika Nováčková (Bezobalu) o nakupování potravin

Poslechněte si podcast

14. 9. 2021

40 min

Vadí vám, že doma produkujete velké množství odpadu, například plastových odpadů? A chtěli byste s tím něco udělat? S Veronikou Nováčkovou z Bezobalu jsem tentokrát natáčel právě o tom, jak být udržitelnější i u vás doma - a rovnou vám to přibližujeme na příkladů mé vlastní rodiny. Jeden malý nákup a několik tipů, jak žít více bezobalově - to je dnešní LOOPA Vojty Kovala

Popis podcastu

Vítejte u podcastu LOOPA Vojty Kovala. Jméno Vojta Koval jste už možná zaslechli na Českém Rozhlase, nebo jste už slyšeli podcast Budoucnost R, který jsem pro Český rozhlas dělal, a ve kterém jsem se věnoval mimo jiné i udržitelnosti. V Rozhlase už nejsem, ale udržitelnost mi zůstala. A udržitelná budoucnost bude pod LOOPou i v tomhle podcastu, který spouštíme ve spolupráci s CIRA Advisory, poradenskou společností v oblasti udržitelnosti a cirkulární ekonomiky a za podpory Komerční banky a jejího udržitelného webu společně-udržitelně.cz. LOOPA není překlep, ale přesmyčka, anglického the loop, tedy smyčka, cyklus, to už jste asi ve spojení s udržitelností a cirkulární ekonomikou slyšeli a samozřejmě české lupy, kterou chceme naznačit, že se v tomhle podcastu zaměříme na udržitelná a cirkulární témata ve firmách, ale i domácnostech, na trendy v této oblasti a příklady dobré praxe a návody, jak se chovat udržitelně i na osobní úrovni.