Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Hello Země - jak udržitelnost vidí klienti banky?

LOOPA Vojty Kovala

Vojta Koval

Věda a technika

Hello Země - jak udržitelnost vidí klienti banky?

Obrázek epizody Hello Země - jak udržitelnost vidí klienti banky?

Poslechněte si podcast

19. 10. 2022

31 min

Asociace společenské odpovědnosti už vyhlásila letošní Ceny SDGs na slavnostním galavečeru v Národním muzeu. Medailonky jednotlivých vítězů si už teď můžete poslechnout ve vaší podcastové aplikaci, zařadili jsme ji jako speciální sérii. Více info pak najdete na cenysdgs.cz.

Kromě Cen SDGs v jednotlivých kategoriích ale známe i vítěze soutěže Hello Země, kterou Hello bank! už podruhé uspořádala společně s Cenami SDGs. Zaměstnanci Hello bank! nejdříve vybrali finalisty a klienti banky pak vybrali tři projekty, mezi které rozdělí milion korun. I tyto tři projekty vám dneska v podcastu představíme, kromě toho si ale popovídám s Gabrielou Pithartovou, šéfkou marketingu Hello Bank, která má zároveň na starosti udržitelnost. Zhodnotíme letošní ročník Hello Země, ale i to, co se z podobné soutěže dá vyčíst o smýšlení klientů a jak to zapadá do dlouhodobé koncepce udržitelnosti Hello bank!.