Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody 85: Jak skloubit profesionální modeling se studiem medicíny? Medička, modelka a naše školitelka Klára.

Loono

Loono

Zdraví

85: Jak skloubit profesionální modeling se studiem medicíny? Medička, modelka a naše školitelka Klára.

Obrázek epizody 85: Jak skloubit profesionální modeling se studiem medicíny? Medička, modelka a naše školitelka Klára.
Play

Poslechněte si podcast

13. 10. 2021

29 min

V dnešním podcastu si  vyslechneš rozhovor s jednou z nejaktivnějších školitelek v Loono - s Klárou Plačkovou (znát ji můžeš jak z workshopů, tak z videí, které sdílíme na našem YouTube). S Klárou si dnes bude Míša povídat (nejen) o tom, jak propojit studium medicíny s profesionálním modelingem.

Sleduj náš instagram @loonopodcast

Popis podcastu

Podcast o prevenci a inovacích v medicíně. Naše moderátorky a studentky medicíny Michaela a Štěpánka si každý týden povídají s lékaři, studenty medicíny a technologickými nadšenci, kterým stejně jako nám leží na srdci lidské zdraví. Sledujte nás na instagramu @loonopodcast (https://www.instagram.com/loonopodcast/) .