Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Loono

Loono

Zdraví

73: Každý pupínek není akné a jak může lupénka zkrátit život? O kůži s MUDr. Filipem Robem, Ph.D.

Play

Poslechněte si podcast

21. 7. 2021

38 min

Kůže, největší orgán lidského těla, který tvoří tak přibližně pětinu váhy lidského těla. Svými funkcemi se podílí například na mechanické i chemické obraně vnitřního prostředí, na termoregulaci, vnímání dotyku, tlaku či bolesti nebo také na syntéze vitaminu D. Je tak neodlučitelnou součástí lidského těla. Čím vším může ale onemocnět? Jak potom takové nemoci léčit a hlavně, jak jim předcházet? Právě o tom si dnes budeme povídat s panem primářem Dermatovenerologické kliniky 2.LF UK a Fakultní nemocnice Na Bulovce, MUDr. Filipem Robem, Ph.D.

Sleduj náš instagram @loonopodcast

Popis podcastu

Podcast o prevenci a inovacích v medicíně. Naše moderátorky a studentky medicíny Michaela a Štěpánka si každý týden povídají s lékaři, studenty medicíny a technologickými nadšenci, kterým stejně jako nám leží na srdci lidské zdraví. Sledujte nás na instagramu @loonopodcast (https://www.instagram.com/loonopodcast/) .