Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Loono

Loono

Zdraví

67: Jaký je rozdíl mezi všeobecnou a praktickou zdravotní sestrou a proč je práce na onkologii krásná? O nelékařských zdravotních profesích s PhDr. Kateřinou Horáčkovou, Ph.D.

Play

Poslechněte si podcast

10. 6. 2021

31 min

Nelékařské zdravotní profese - zaměstnanci, kteří jsou nepostradatelnou součástí zdravotnického týmu, kteří také kromě lékařů usilují o to, aby kvalita zdravotní  péče byla co nejvyšší. Mezi nejznámější nelékařské zdravotní profese patří třeba zdravotní sestra, ale tou to ani zdaleka nekončí - patří mezi ně i porodní asistentka, radiologický asistent, nutriční terapeut, záchranář nebo fyzioterapeut. Proč jít zmíněné obory studovat, jak studium probíhá a jaké je potom uplatnění? Pod roušku nelékařských zdravotních profesí dnes nahlédne Štěpánka Dostálová společně s PhDr. Kateřinou Horáčkovou, Ph.D.

Popis podcastu

Podcast o prevenci a inovacích v medicíně. Naše moderátorky a studentky medicíny Michaela a Štěpánka si každý týden povídají s lékaři, studenty medicíny a technologickými nadšenci, kterým stejně jako nám leží na srdci lidské zdraví. Sledujte nás na instagramu @loonopodcast (https://www.instagram.com/loonopodcast/) .