Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 53: O syndromu vyhoření s Mgr. Hanou Mezerovou

Loono

Loono podcast

Zdraví

53: O syndromu vyhoření s Mgr. Hanou Mezerovou

Obrázek epizody 53: O syndromu vyhoření s Mgr. Hanou Mezerovou

Poslechněte si podcast

10. 3. 2021

43 min

O epizodě podcastu

V dnešní epizodě si Míša popovídá s Mgr. Hanou Mezerovou o syndromu vyhoření. Některé průzkumy mluví o tom, že tímto syndormem trpí asi 5% obyvatel republiky. Jak mu předcházet? Jak ho rozpoznat a odlišit od stresu? A jak syndrom vyhoření vyléčit?
V dnešní epizodě si Míša popovídá s Mgr. Hanou Mezerovou o syndromu vyhoření. Některé průzkumy mluví o tom, že jím trpí asi 5 % obyvatel republiky. Jak mu předcházet? Jak ho rozpoznat a odlišit od stresu? A jak syndrom vyhoření vyléčit?

Projekt je realizován s finanční podporou hlavního města Prahy.

Sleduj nás na instagramu@loonopodcast

Popis podcastu

Podcast o prevenci a inovacích v medicíně. Naše moderátorky a studentky medicíny Lenka a Kristýna si každý týden povídají s lékaři, studenty medicíny a technologickými nadšenci, kterým stejně jako nám leží na srdci lidské zdraví. Sledujte nás na instagramu @loonocz (https://www.instagram.com/loonocz) .