Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 16: O zkušenosti s rakovinou prsu s pacientkou Denisou Drnzíkovou

Loono

Loono podcast

Zdraví

16: O zkušenosti s rakovinou prsu s pacientkou Denisou Drnzíkovou

Obrázek epizody 16: O zkušenosti s rakovinou prsu s pacientkou Denisou Drnzíkovou

Poslechněte si podcast

27. 5. 2020

30 min

O epizodě podcastu

“Len vdaka vam som si cca 6 tyzdnov po absolvovani vasho workshopu nahmatala malu boulicku v pravom prsniku. Momentalne som po uspesnom odstraneni nadoru a caka ma liecba.” Tahle zpráva od Denisy nás neuvěřitelně zasáhla. Stala se tak jedním z 48 lidí, kteří si díky našim aktivitám objevili závažné onemocnění včas. Poslechni si speciální epizodu, ve které se Denisa svěřila, jak probíhala její léčba rakoviny prsu. Jak si můžeš správně sáhnout na prsa zjistíš na www.loono.cz/samovysetreni. (https://www.loono.cz/prevence/samovysetreni) Podcast vznikl pod hlavičkou neziskové organizace Loono (https://www.loono.cz/) .
“Len vdaka vam som si cca 6 tyzdnov po absolvovani vasho workshopu nahmatala malu boulicku v pravom prsniku. Momentalne som po uspesnom odstraneni nadoru a caka ma liecba.”

Tahle zpráva od Denisy nás neuvěřitelně zasáhla. Stala se tak jedním z 48 lidí, kteří si díky našim aktivitám objevili závažné onemocnění včas. Poslechni si speciální epizodu, ve které se Denisa svěřila, jak probíhala její léčba rakoviny prsu.

Jak si můžeš správně sáhnout na prsa zjistíš nawww.loono.cz/samovysetreni.
Podcast vznikl pod hlavičkou neziskové organizaceLoono.

Popis podcastu

Podcast o prevenci a inovacích v medicíně. Naše moderátorky a studentky medicíny Lenka a Kristýna si každý týden povídají s lékaři, studenty medicíny a technologickými nadšenci, kterým stejně jako nám leží na srdci lidské zdraví. Sledujte nás na instagramu @loonocz (https://www.instagram.com/loonocz) .