Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

LogioCast

Logio

Byznys

Jak automatizovat s Táňou a Davidem #LogioCast

Play

Poslechněte si podcast

10. 6. 2021

16 min

Oblast informačních technologií v posledních letech zažívá velmi turbulentní období a stále se mění - z původní role jako podpůrného nástroje se tyto technologie vypracoval až na pozici nepostradatelných součástí každé větší i menší firmy. 

Jak to vypadá v současnosti s IT projekty? Jaká je jejich budoucnost? A jakou roli při řízení projektů hraje lidský faktor a jakou naopak stroj? Do dnešního podcastu jsme si pozvali Táňu Murániovou - specialistku na Informační systémy a Davida Janderu - jednoho z našich nejzkušenějších projektových manažerů. Snad nám na tyto zapeklité otázky dovedou odpovědět.

Popis podcastu

LogioCast je zaměřen na rozhovory s předními experty z oblasti Supply Chain Managementu, S&OP, logistiky, distribuce, automatizace a mnoho dalších. Přinášíme také vhled do naší firemní kultury a osobité pohledy na aktuální trendy ze světa dodavatelských řetězců. #SupplyChainLove