Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody ten pocit, že nejsi dost/neděláš dost | monoLOG

LOG

Kovy

Zpravodajství

,

Společnost

,

Zábava

ten pocit, že nejsi dost/neděláš dost | monoLOG

Obrázek epizody ten pocit, že nejsi dost/neděláš dost | monoLOG

Poslechněte si podcast

7. 6. 2023

19 min

O epizodě podcastu

Zná ho skoro každý a v éře sociálních sítí je možná ještě častější. Pocit, že neděláme dost. Že nejsme dost – hubení, svalnatí, úspěšní, bohatí... Kde se tenhle pocit bere? Jak se s ním snažím pracovat? Mám pro vás pár "uklidňováků". Pojďme na to!

Chceš být součástí LOG family? Mít epizody v neděli, s videem a výhodami navrch? Přidej se k nám! herohero.co/kovy

Zná ho skoro každý a v éře sociálních sítí je možná ještě častější. Pocit, že neděláme dost. Že nejsme dost – hubení, svalnatí, úspěšní, bohatí... Kde se bere a jak se s ním já sám snažím pracovat? Mám pro vás třeba pár "uklidňováků"... Pojďme na to!

Chceš být součástí LOG family? Mít epizody v neděli, s videem a výhodami navrch? Přidej se k nám! herohero.co/kovy

Popis podcastu

Máma mele maso, Ema má mísu, Kovy... otevírá témata? Většinou tak jak to má nejraději – monoLOGem z pohodlného křesla, gauče nebo z postele, jindy diaLOGem s hosty... zpravidla mimo postel. LOG nemá bariéry ani hranice. I proto v něm s Kovym občas vycestujete přes půl světa. Je to comfort place ve zběsilé džungli dneška. Místo, kam se chcete každý týden vracet. Kde se můžete zamyslet i otevřít. Vychází každou středu. Nebo už v neděli i s videem na herohero.co/kovy