
Lukáš Hrma & Daniel Římal: Úspěch ve výstavbě nemovitostí

Ve třetí epizodě podcastu jsem si povídal s Lukášem Hrmou, obchodním ředitelem pro kapitálové trhy, a Danielem Římalem, zakladatelem Československého nemovitostního fondu.
💡Podrobně jsme probrali jejich cestu za úspěchem. Zjistíte, jaké výzvy museli překonat a jakým způsobem přinášejí stabilní výnosy pro investory v nemovitostech.
👉 Profesionální cesty Lukáše a Daniela: Jak začali a jaké kroky vedly k jejich úspěchu.
👉 Klíčové milníky: Kdy a jak dosáhli významných finančních cílů, včetně jejich prvních sto milionů.
👉 Garance minimálního výnosu: Funkčnost a vysvětlení tohoto modelu.
👉 Výzvy a řešení: Jaké problémy museli řešit a co se z nich naučili.
👉 Budoucnost fondu: Jaké mají plány a vize pro další rozvoj svých aktivit.
❓Jaký je váš názor na investice v nemovitostech? Zapojte se do diskuse v komentářích!
Odebírejte kanál pro další inspirativní rozhovory a rady z finančního světa.
Poslouchat můžete sledovat také na Youtube.
Více o podcastu 👉 www.kvalifikovaniinvestori.cz nebo www.pavelbezr.cz
Disclaimer:
Informace uvedené v tomto videu slouží pouze pro vzdělávací a informační účely. Nejedná se o finanční, investiční ani právní poradenství.
Investování na finančních trzích nese rizika, a proto byste měli před jakýmkoliv investičním rozhodnutím pečlivě zvážit svou finanční situaci a poradit se s kvalifikovaným finančním poradcem. Minulé výsledky nejsou zárukou budoucích výnosů a investice mohou jak růst, tak klesat na hodnotě.
Autor nenese žádnou odpovědnost za ztráty nebo škody, které mohou vzniknout v důsledku používání informací z tohoto videa. Všechny investiční rozhodnutí činíte na vlastní riziko.
Popis podcastu
🎧 Podcast, kde se finance setkávají s úspěšnými nápady a kde každý díl otevírá nové horizonty možností.
✅ Každý rozhovor je cestou ke hlubšímu porozumění tomu, co dělá kvalifikované investice, tak jedinečnými a jak mohou být tyto nástroje použity k dosažení dlouhodobých investičních cílů.
🎙 Moderuje Pavel Bezr, váš průvodce ve světě financí s více než 14 lety zkušeností.