Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Přes 90 procent kryptoměn a ICO jsou podvody, držte se osvědčených měn

Krypton

Youradio Talk

Byznys

Přes 90 procent kryptoměn a ICO jsou podvody, držte se osvědčených měn

Obrázek epizody Přes 90 procent kryptoměn a ICO jsou podvody, držte se osvědčených měn

Poslechněte si podcast

5. 4. 2019

8 min

O epizodě podcastu

Na trhu s kryptoměnami existuje i řada podvodných projektů, které se snaží z lidí vylákat peníze. Na tento nešvar se zaměřily portály Coinopsy nebo Dead Coins. Podle nich se uchytily pouze čtyři procenta projektů po primárních úpisech mincí ICO, které přesáhly kapitalizaci 50 milionů dolarů. Zbývající projekty byly pouhým podvodem na investory. Tomáš Zorvan z portálu Kryptoportal.cz v pořadu Krypton říká, že přes 90 procent kryptoměnových projektů a ICO jsou podvody. Vyplatí se tak držet osvědčených měn.

Na trhu s kryptoměnami existuje i řada podvodných projektů, které se snaží z lidí vylákat peníze. Na tento nešvar se zaměřily portály Coinopsy nebo Dead Coins. Podle nich se uchytily pouze čtyři procenta projektů po primárních úpisech mincí ICO, které přesáhly kapitalizaci 50 milionů dolarů. Zbývající projekty byly pouhým podvodem na investory.  Tomáš Zorvan z portálu Kryptoportal.cz v pořadu Krypton říká, že přes 90 procent kryptoměnových projektů a ICO jsou podvody. Vyplatí se tak držet osvědčených měn.