Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Na co si dát pozor, když ukládáte kryptoměny do hardwarové peněženky?

Krypton

Youradio Talk

Byznys

Na co si dát pozor, když ukládáte kryptoměny do hardwarové peněženky?

Obrázek epizody Na co si dát pozor, když ukládáte kryptoměny do hardwarové peněženky?

Poslechněte si podcast

4. 1. 2019

3 min

O epizodě podcastu

Koupě kryptoměny je jedna věc, nalezení bezpečné peněženky ale věc druhá. Nejčastější volbou je hardwarová peněženka. V této souvislosti je třeba si dát pozor na zabezpečení svého počítače. Snadno může dojít ke ztrátě přístupu. Z toho důvodu je dobré si uložit privátní klíč a seznam slov k peněžence. Více už o tom hovoří v pořadu Krypton Erik Zapletal ze směnárny Kryptohned.cz. Nechybí ani aktuální zprávy o vývoji na trhu digitálních měn od Tomáše Zorvana z Kryptoportal.cz.

Koupě kryptoměny je jedna věc, nalezení bezpečné peněženky ale věc druhá. Nejčastější volbou je hardwarová peněženka. V této souvislosti je třeba si dát pozor na zabezpečení svého počítače. Snadno může dojít ke ztrátě přístupu. Z toho důvodu je dobré si uložit privátní klíč a seznam slov k peněžence. Více už o tom hovoří v pořadu Krypton Erik Zapletal ze směnárny Kryptohned.cz. Nechybí ani aktuální zprávy o vývoji na trhu digitálních měn od Tomáše Zorvana z Kryptoportal.cz.