Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Krypton

YRT

Byznys

Na co si dát pozor, když ukládáte kryptoměny do hardwarové peněženky?

Play

Poslechněte si podcast

4. 1. 2019

3 min

O epizodě podcastu

Koupě kryptoměny je jedna věc, nalezení bezpečné peněženky ale věc druhá. Nejčastější volbou je hardwarová peněženka. V této souvislosti je třeba si dát pozor na zabezpečení svého počítače. Snadno může dojít ke ztrátě přístupu. Z toho důvodu je dobré si uložit privátní klíč a seznam slov k peněžence. Více už o tom hovoří v pořadu Krypton Erik Zapletal ze směnárny Kryptohned.cz. Nechybí ani aktuální zprávy o vývoji na trhu digitálních měn od Tomáše Zorvana z Kryptoportal.cz.

Koupě kryptoměny je jedna věc, nalezení bezpečné peněženky ale věc druhá. Nejčastější volbou je hardwarová peněženka. V této souvislosti je třeba si dát pozor na zabezpečení svého počítače. Snadno může dojít ke ztrátě přístupu. Z toho důvodu je dobré si uložit privátní klíč a seznam slov k peněžence. Více už o tom hovoří v pořadu Krypton Erik Zapletal ze směnárny Kryptohned.cz. Nechybí ani aktuální zprávy o vývoji na trhu digitálních měn od Tomáše Zorvana z Kryptoportal.cz.

Popis podcastu

Kompletní průvodce po světě digitálních měn.