Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Krypton

YRT

Byznys

Kryptoměny si nenechávejte na burze, pořiďte si kvalitní peněženku

Play

Poslechněte si podcast

21. 12. 2018

5 min

O epizodě podcastu

Předpokladem šťastného života jsou i bezpečně uložené investice. Pro kryptoměny zabezpečení platí dvojnásob. Důležitým předpokladem jsou pak peněženky, které se dají rozdělit do několika skupin. O tom, jak si vybrat tu správnou, hovořil v pořadu Krypton Erik Zapletal z kryptosměnárny Kryptohned.cz. Nechybí ani aktuální zprávy o vývoji na trhu digitálních od Tomáše Zorvana z Kryptoportal.cz.

Předpokladem šťastného života jsou i bezpečně uložené investice. Pro kryptoměny zabezpečení platí dvojnásob. Důležitým předpokladem jsou pak peněženky, které se dají rozdělit do několika skupin. O tom, jak si vybrat tu správnou, hovořil v pořadu Krypton Erik Zapletal z kryptosměnárny Kryptohned.cz. Nechybí ani aktuální zprávy o vývoji na trhu digitálních od Tomáše Zorvana z Kryptoportal.cz.

Popis podcastu

Kompletní průvodce po světě digitálních měn.