Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Krypton

Youradio Talk

Byznys

Kryptoměny si nenechávejte na burze, pořiďte si kvalitní peněženku

Obrázek epizody Kryptoměny si nenechávejte na burze, pořiďte si kvalitní peněženku

Poslechněte si podcast

21. 12. 2018

5 min

O epizodě podcastu

Předpokladem šťastného života jsou i bezpečně uložené investice. Pro kryptoměny zabezpečení platí dvojnásob. Důležitým předpokladem jsou pak peněženky, které se dají rozdělit do několika skupin. O tom, jak si vybrat tu správnou, hovořil v pořadu Krypton Erik Zapletal z kryptosměnárny Kryptohned.cz. Nechybí ani aktuální zprávy o vývoji na trhu digitálních od Tomáše Zorvana z Kryptoportal.cz.

Předpokladem šťastného života jsou i bezpečně uložené investice. Pro kryptoměny zabezpečení platí dvojnásob. Důležitým předpokladem jsou pak peněženky, které se dají rozdělit do několika skupin. O tom, jak si vybrat tu správnou, hovořil v pořadu Krypton Erik Zapletal z kryptosměnárny Kryptohned.cz. Nechybí ani aktuální zprávy o vývoji na trhu digitálních od Tomáše Zorvana z Kryptoportal.cz.

Popis podcastu

Kompletní průvodce po světě digitálních měn.