Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Bez znalosti speciálních pojmů se ve světě kryptoměn neobejdete. Jaké musíte znát?

Krypton

Youradio Talk

Byznys

Bez znalosti speciálních pojmů se ve světě kryptoměn neobejdete. Jaké musíte znát?

Obrázek epizody Bez znalosti speciálních pojmů se ve světě kryptoměn neobejdete. Jaké musíte znát?

Poslechněte si podcast

25. 1. 2019

3 min

O epizodě podcastu

V oblasti digitálních měn se objevuje celá řada cizích termínů a pokud se chcete vrhnout do obchodování, tak se bez jejich znalosti neobejdete. Nový díl pořadu Krypton vysvětluje s Erikem Zapletalem ze směnárny KryptoHned.cz tu nejpotřebnější terminologii, kterou budete potřebovat na burzách. V analytické části pak aktuální dění rozebere Tomáš Zorvan z Kryptoportál.cz. Hovořit bude o pokutě pro MasterCard nebo datu forku kryptoměny Ethereum.

V oblasti digitálních měn se objevuje celá řada cizích termínů a pokud se chcete vrhnout do obchodování, tak se bez jejich znalosti neobejdete. Nový díl pořadu Krypton vysvětluje s Erikem Zapletalem ze směnárny KryptoHned.cz tu nejpotřebnější terminologii, kterou budete potřebovat na burzách. V analytické části pak aktuální dění rozebere Tomáš Zorvan z Kryptoportál.cz. Hovořit bude o pokutě pro MasterCard nebo datu forku kryptoměny Ethereum.