Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Krypton

YRT

Byznys

Bez znalosti speciálních pojmů se ve světě kryptoměn neobejdete. Jaké musíte znát?

Play

Poslechněte si podcast

25. 1. 2019

3 min

O epizodě podcastu

V oblasti digitálních měn se objevuje celá řada cizích termínů a pokud se chcete vrhnout do obchodování, tak se bez jejich znalosti neobejdete. Nový díl pořadu Krypton vysvětluje s Erikem Zapletalem ze směnárny KryptoHned.cz tu nejpotřebnější terminologii, kterou budete potřebovat na burzách. V analytické části pak aktuální dění rozebere Tomáš Zorvan z Kryptoportál.cz. Hovořit bude o pokutě pro MasterCard nebo datu forku kryptoměny Ethereum.

V oblasti digitálních měn se objevuje celá řada cizích termínů a pokud se chcete vrhnout do obchodování, tak se bez jejich znalosti neobejdete. Nový díl pořadu Krypton vysvětluje s Erikem Zapletalem ze směnárny KryptoHned.cz tu nejpotřebnější terminologii, kterou budete potřebovat na burzách. V analytické části pak aktuální dění rozebere Tomáš Zorvan z Kryptoportál.cz. Hovořit bude o pokutě pro MasterCard nebo datu forku kryptoměny Ethereum.

Popis podcastu

Kompletní průvodce po světě digitálních měn.