Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Podvodníci už vymámili přes kryptoměny z investorů miliardy dolarů. Jaké byly nejznámější podvody a jak jim nenaletět?

Krypto Insider

Hospodářské noviny

Byznys

Podvodníci už vymámili přes kryptoměny z investorů miliardy dolarů. Jaké byly nejznámější podvody a jak jim nenaletět?

Obrázek epizody Podvodníci už vymámili přes kryptoměny z investorů miliardy dolarů. Jaké byly nejznámější podvody a jak jim nenaletět?

Poslechněte si podcast

15. 9. 2021

35 min

Anonymita kryptoměn a hamižnost investorů jsou koktejl, kterému podvodníci nemohou odolat. Někdy se snaží peníze vymámit přes pyramidové hry, jindy přes influencery, kteří lákají ke koupi zbytečných měn i děti. Dušan Matuška nám řekne, jak nenaletět.

Popis podcastu

Celý svět žije kryptoměnami. Pro většinu lidí jsou ale peníze na blockchainu příliš abstraktní. Co jsou to kryptoměny, jak funguje bitcoin a ethereum a jak o ně nepřijít kvůli hloupé chybě? Na to vám v tomto podcastu bude odpovídat redaktor Hospodářských novin Petr Lukáč a jeho hosté.