Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Klienti někdy nevědí, co potřebují. Poraďte jim to!

Kreativní Kreatury

Michael Petrus a Tomáš Sobel

Byznys

Klienti někdy nevědí, co potřebují. Poraďte jim to!

Obrázek epizody Klienti někdy nevědí, co potřebují. Poraďte jim to!

Poslechněte si podcast

20. 2. 2018

13 min

Máte pocit, že vaši klienti občas nevědí co chtějí? Může to být vaše chyba! Zkuste na to jít od lesa a vytvořte si kreativní zadání. Přečtěte si Michaelův podrobný článek o kreativním zadávání zde http://bit.ly/2Cvzoyc. Tomášův podcastový příběh na podobné téma zde: https://vasejmenojevaseznacka.cz/nejen-o-kreativnim-podnikani/zakazniky-je-potreba-vzdelavat-ne-se-jim-smat-ze-vasemu-oboru-nerozumi

Více informací najdete na https://kreativnikreatury.cz/epizody/klienti-casto-nevi-co-ve-skutecnosti-potrebuji

 

Popis podcastu

Podcast o kreativním byznysu pro tvůrce – ilustrátory, grafické designéry, fotografy, animátory, videotvůrce, copywritery, hudebníky, marketéry a další. Michael Petrus a Tomáš sobel rozebírají témata z kreativního oboru, týkající se podnikání freelancerů, i kreativních studií. Součástí podcastu jsou rozhovory s předními českými tvůrci, ale i dalšími profesionály, kteří se vyjadřují k problematice podnikání v kreativním průmyslu. Nejčastější témata jsou tvorba, nové technologie, cenotvorba, osobní značka, sociální sítě, networking a mnoho dalších.