Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Kopačák

Podcast Kopačák

Sport

Kopačák #12: EURO je tu!

Play

Poslechněte si podcast

10. 6. 2021

1 hod 2 min

Mistrovství Evropy je tu! Velký fotbalový svátek, na kterém nebude chybět ani český nároďák začíná již tento pátek. Ve dvanáctém díle našeho podcastu Kopačák postupně (tentokrát sám) projdu všechny skupiny, o každém týmu ztratím nějaké to slovo a sdělím vám také své favority či adepty na "černé koně turnaje".

Přeji příjemný poslech! :)

Projekt Kopačák můžete sledovat i na Facebooku či Instagramu, mrknout můžete i na náš web, kde naleznete mimo jiné i různé fotbalové kvízy. Pokud máte nějaký nápad na téma do našeho podcastu, určitě se nebojte nám ho napsat :)

Popis podcastu

Fotbalový podcast projektu Kopačák. Jeho zakladatel Martin a redaktor Hanis mluví o tématech, která navrhují samotní fanoušci Kopačáku, jenž je svým zpracováním jedinečným fotbalovým projektem. Právě pro fotbalovou komunitu je podcast tvořen. Klikněte na tlačítko "play" a ponořte se do světa fotbalu!