
#325 Další ostuda Čechů na MS. Co jsme říkali na Tuchelovy Angličany?
Kompletní epizoda: https://herohero.co/kontrapresink
Mistrovství světa je v plném proudu a nutno říct, že Čechům se na něm extrémně nedaří. Remíza s Jižní Afrikou je vyloženě ostuda. Co s tím? Přetrpět to? Odvolat Koubka? A jaké vlastně máme šance proti Mexiku? Přidáme i diskuzi o výborných výkonech outsiderů z Kapverd.
V kompletní epizodě na https://herohero.co/kontrapresink se podíváme na všechny ostatní zápasy, které jsme zatím neprobrali. Kdo je nejnudnější tým šampionátu? Kdo v Americe vůbec nemá co dělat? Který teenager nás nejvíc okouzlil? A co jsme říkali na Angličany pod Tuchelem a jejich hru, kterou by pod Southgatem rozhodně nepředváděli?
V díle vystupuje Vašek Pecháček, Tomáš Jarolím a Kuba Vajbar.
