Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody #215 City má titul skoro v kapse. Měli by se příznivci Spurs fandící soupeři stydět?

Kontrapresink

Kontrapresink

Sport

,

Fotbal

#215 City má titul skoro v kapse. Měli by se příznivci Spurs fandící soupeři stydět?

Obrázek epizody #215 City má titul skoro v kapse. Měli by se příznivci Spurs fandící soupeři stydět?

Poslechněte si podcast

15. 5. 2024

42 min

Další epizoda podcastu Kontrapresink se věnuje klíčovému zápasu Manchesteru City s Tottenhamem. Bylo to vyrovnanější, než jsme čekali, ale trenér Postecoglou stejně na tiskovce exlodoval vysloveně conteovským způsobem. Mohli za to i nevěrní fanoušci. Co si o tom myslíme? Jakou šanci má Aston Villa v příštím ročníku Ligy mistrů? A jak jsme viděli první zápasy play-off Championshipu?

V kompletní epizodě dostupné na herohero.co/kontrapresink se podíváme na přehnaně napínavý zápas Manchesteru United s Arsenalem. Taky si uděláme menší preview posledního kola včetně výletu za oběma týmy, které můžou všechno rozhodnout - Evertonem a West Hamem. No a nakonec si popovídáme o exodu personálu z Manchesteru United - někdo odejde určitě, někdo by odejít měl. Včetně Casemira a Ten Haga.

Nalaďte si nás na Herohero v neděli na živý stream posledního kola Premier League!

Diskutují Vašek a Philip.