Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Důležité je uvařit druhou a všechny další várky piva tak, aby chutnaly jako ta první, říká sládek Václav Berka

Důležité je uvařit druhou a všechny další várky piva tak, aby chutnaly jako ta první, říká sládek Václav Berka

Obrázek epizody Důležité je uvařit druhou a všechny další várky piva tak, aby chutnaly jako ta první, říká sládek Václav Berka

Poslechněte si podcast

29. 1. 2024

35 min

V Konečně pátek si na své minulý týden přišli především milovníci piva. Hostem Ondry Kubaly byl totiž emeritní sládek plzeňského pivovaru Václav Berka. Jak se vaří pivo v Plzni? Je těžší uvařit nejlepší pivo, nebo aby chutnalo stále stejně? Kolik vyrobí plzeňský pivovar litrů piva za rok? Jaký je úkol hlavního sládka? Jaké pivo si dá rád pan Berka? A co dalšího nám o zlatavém moku pověděl? Poslechněte si celý rozhovor.

Popis podcastu

Pořad rádia Frekvence 1