Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Názory a argumenty: Poslechněte si všechny středeční komentáře s Janem Bednářem

Český rozhlas - Komentáře a glosy

Český rozhlas

Zpravodajství

,

Zpravodajské komentáře

Názory a argumenty: Poslechněte si všechny středeční komentáře s Janem Bednářem

Obrázek epizody Názory a argumenty: Poslechněte si všechny středeční komentáře s Janem Bednářem

Poslechněte si podcast

10. 7. 2024

26 min

O epizodě podcastu

Ve víru vášní a spalovacích motorů. Amatérský žhář jako náhrada ruských špionů. Výsledky eurovoleb na Slovensku ukazují, že Ficův SMER bude mít zájem na pohlcení Hlasu. Ruská občina pro „ruský kluky, co maj potíže“. Technologie letí dopředu, společnost ale nějak zaostává. Povinná vojenská služba.

Všechno z tématu Komentáře a glosy můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .
Hlasující Piráti hledají cestu z krize. Jak jen to pro nás dopadne? Rusko a Ukrajina napjatě sledovaly francouzské a britské volby. Francouzská ekonomika a dluhy. ANO ohlašovalo středoevropský projekt, ale nakonec se jen přihlásilo k extrémní pravici. Masúd Pezeškján, prezident Íránu, který upustí páru.Všechno z tématu Komentáře a glosy můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.