Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Názory a argumenty: Petr Honzejk: Prodloužit prázdniny? Argumenty pro jsou stále silnější

Názory a argumenty: Petr Honzejk: Prodloužit prázdniny? Argumenty pro jsou stále silnější

Obrázek epizody Názory a argumenty: Petr Honzejk: Prodloužit prázdniny? Argumenty pro jsou stále silnější

Poslechněte si podcast

4. 12. 2021

3 min

Andrej Babiš s Petrem Fialou se vzali za ruce a společně vyzvali lidi k očkování. Je hezké, že jeden premiér, který už vládnout nechce, ale kvůli prezidentovi musí, se dokázal s druhým premiérem, který vládnout chce, ale kvůli prezidentovi ještě nemůže, dohodnout aspoň na něčem, co je ku prospěchu země. Tak má vypadat předávání moci v civilizované západní zemi, i přes to, že ho Miloš Zeman, hrající si na středoasijského chána, protahuje, seč mu ústavní kreativita stačí.

Popis podcastu

Nejnovější události očima novinářů a odborníků.

Všechno z tématu Komentáře a glosy můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .