Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Názory a argumenty: Karel Barták: Válka v Gaze. V rámci nejednotné Evropy se Česko marginalizuje svým krajním postojem

Český rozhlas - Komentáře a glosy

Český rozhlas

Zpravodajství

,

Zpravodajské komentáře

Názory a argumenty: Karel Barták: Válka v Gaze. V rámci nejednotné Evropy se Česko marginalizuje svým krajním postojem

Obrázek epizody Názory a argumenty: Karel Barták: Válka v Gaze. V rámci nejednotné Evropy se Česko marginalizuje svým krajním postojem

Poslechněte si podcast

15. 5. 2024

4 min

Ačkoli je Blízký východ bezprostředním sousedem Evropy a ačkoli většina tamních zemí s ní má staleté historické vazby či aspoň zkušenosti, v nynějším konfliktu v Gaze nehraje Evropská unie téměř žádnou roli. Je to proto, že její členové se neshodují v tom, jak se postavit vůči izraelskému počínání v Pásmu Gazy. Nemají také jednotnou představu o tom, jak by mělo vypadat blízkovýchodní uspořádání po skončení této války.

Všechno z tématu Komentáře a glosy můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .