Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Názory a argumenty: Kamila Pešeková: Vláda na Slovensku si podřezává vlastní větev, domlouvá se s Robertem Ficem

Český rozhlas - Komentáře a glosy

Český rozhlas

Zpravodajství

Názory a argumenty: Kamila Pešeková: Vláda na Slovensku si podřezává vlastní větev, domlouvá se s Robertem Ficem

Obrázek epizody Názory a argumenty: Kamila Pešeková: Vláda na Slovensku si podřezává vlastní větev, domlouvá se s Robertem Ficem

Poslechněte si podcast

23. 9. 2022

3 min

Před prezidentským palácem v Bratislavě proběhla protivládní demonstrace. Svolala ji strana Smer bývalého premiéra Roberta Fica, který měl ambici udělat z protestní akce něco podobného, co se uskutečnilo několik dní předtím v Praze. Zatímco ale v Praze dorazilo 70 tisíc lidí, do centra Bratislavy jich přišlo jen asi 5 tisíc z celého Slovenska. Účastníci protestovali proti rostoucím cenám za energie, ale požadovali také demisi současné vlády a předčasné volby.

Všechno z tématu Komentáře a glosy můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

Popis podcastu

Nejnovější události očima novinářů a odborníků.