Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Glosa Plus: Iva Špačková: Odpoutat se od Ruska je jako odejít od tyrana, co živil rodinu. Stojí to za to

Český rozhlas - Komentáře a glosy

Český rozhlas

Zpravodajství

Glosa Plus: Iva Špačková: Odpoutat se od Ruska je jako odejít od tyrana, co živil rodinu. Stojí to za to

Obrázek epizody Glosa Plus: Iva Špačková: Odpoutat se od Ruska je jako odejít od tyrana, co živil rodinu. Stojí to za to

Poslechněte si podcast

22. 9. 2022

4 min

Češi se obávají zimy. Řeší, jak ji kvůli zastaveným dodávkám plynu z Ruska přežít ve zdraví a pokud možno bez dluhů. V podobné situaci se ocitá žena, která odchází od muže, který ji trápil, ale zároveň i živil. Přemýšlí, zda stačí dětem zaplatit jídlo, oblečení, věci do školy a vše další potřebné tak, aby se jejich život co nejméně změnil. Je jí jasné, že to bude velmi tvrdé a jímá ji z toho úzkost.

Všechno z tématu Komentáře a glosy můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

Popis podcastu

Nejnovější události očima novinářů a odborníků.