Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek podcastu KlimaX

Podcast KlimaX

4 epizod

3 odběratelé

Podcast KlimaX přináší rozhovory zacílené na ekologii a životní prostředí. Témata jsou nám osobně blízká, neboť jsme se všichni při našich studiích teoreticky i prakticky zabývali ochranou přírody. Podcast připravují Nikola Prouzová, Ivo Pardus, Marie Černá a Kateřina R
Obrázek epizody BONUS: Biologie mořských želv a problematika jejich ochrany: Hana Svobodová mění myšlení ochranářů i místních lidí.

BONUS: Biologie mořských želv a problematika jejich ochrany: Hana Svobodová mění myšlení ochranářů i místních lidí.

23. 3. 2023

1 hod 3 min

Obrázek epizody Chránit mořské želvy je poslání Hanky Svobodové, nyní nám vypráví zážitky z její poslední cesty po Srí Lance

Chránit mořské želvy je poslání Hanky Svobodové, nyní nám vypráví zážitky z její poslední cesty po Srí Lance

16. 3. 2023

42 min

Obrázek epizody Odkrývat kauzy v oblasti životního prostředí chce odolnost, vytrvalost a pečlivost. S Martinem Markem o investigativní žurnalistice.

Odkrývat kauzy v oblasti životního prostředí chce odolnost, vytrvalost a pečlivost. S Martinem Markem o investigativní žurnalistice.

2. 3. 2023

58 min

Obrázek epizody Teaser: KlimaX

Teaser: KlimaX

2. 3. 2023

2 min