Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Knižní shrnutí #15 - únor 2021

Klářin podcast

Klářin podcast

Osobní rozvoj

Knižní shrnutí #15 - únor 2021

Obrázek epizody Knižní shrnutí #15 - únor 2021

Poslechněte si podcast

10. 3. 2021

29 min

Zdravím vás a konečně vás zase vítám u nové epizody! Máme (už nějakou dobu) nový měsíc, takže je jasné, že téma tohoto podcastu je knižní shrnutí. Pojďme se tedy společně podívat na to, jaké knihy jsem za únor přečetla, jakou knihu zrovna čtu, na jaké se chystám a na konci je i krátké poděkování. Tak se pohodlně usaďte a jdeme na to!

Instagram: @klariny.knihy

Instagram podcastu: @klarin.podcast

YouTube: Klářiny knihy


Popis podcastu

Vítejte u Klářina podcastu! Znát mě můžete jako Kláru z Klářiny knihy (Instagram @klariny.knihy) - tomuto konceptu zůstávám stále věrná, ale proč nezkusit něco nového? Proto vznikl Klářin podcast - ten můžete poslouchat kdykoliv ve sluchátkách. Pokud se mezi vámi najdou milovníci knih, filmů, seriálů, cestování, ale třeba i dabingu, pak doufám, že pro vás tento podcast bude to pravé. Děkuji za poslechnutí! Music used in podcast - YouTube Audio Library