Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody Filmový podcast #11 - 4 nejlepší filmy a 5 nejlepších seriálů roku 2021

Klářin podcast

Klářin podcast

Osobní rozvoj

Filmový podcast #11 - 4 nejlepší filmy a 5 nejlepších seriálů roku 2021

Obrázek epizody Filmový podcast #11 - 4 nejlepší filmy a 5 nejlepších seriálů roku 2021

Poslechněte si podcast

15. 1. 2022

52 min

Zdravím vás a vítám vás u nové epizody, která se ještě naposledy ohlédne za rokem 2021 - a to ve formě filmů a seriálů. Co se mi za minulý rok nejvíce líbilo z filmové a seriálové tvorby a co bych vám ráda doporučila? Co mě překvapilo? To vše se dozvíte v dnešní (delší) epizodě! A příště už snad zase pravidelněji každou středu jednou za dva týdny (zkouškové mi tu pravidelnost hned zkraje roku narušilo :)).


Instagram: @klariny.knihy

YouTube: Klářiny knihy 

Popis podcastu

Vítejte u Klářina podcastu! Znát mě můžete jako Kláru z Klářiny knihy (Instagram @klariny.knihy) - tomuto konceptu zůstávám stále věrná, ale proč nezkusit něco nového? Proto vznikl Klářin podcast - ten můžete poslouchat kdykoliv ve sluchátkách. Pokud se mezi vámi najdou milovníci knih, filmů, seriálů, cestování, ale třeba i dabingu, pak doufám, že pro vás tento podcast bude to pravé. Děkuji za poslechnutí! Music used in podcast - YouTube Audio Library