Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Kika's German

Kika's German

Společnost

Wie ich Vegetarier geworden bin - Kika erzählt

Play

Poslechněte si podcast

8. 3. 2021

17 min

V dnešním podcastu povyprávím něco osobního, ze soudku - O čem Kika ráda mluví. :D

Není to sice pro každého, ale je to celé německy, takže si u toho klidně můžete požvykovat Bratwurst, ale naučíte se spoustu nových slovíček. Věřím tomu. :D Třeba sloveso - verzichten auf.

Jednoho dne jsem totiž odložila Bratwurst i svůj život v Německu, a vydala se objevovat Nepál. A od té doby nejím maso. (Koho zajímá víc, tak se musí prokousat tou němčinou) :D

No a pro všechny z vás, kteří si s myšlenkou na ,,auf Fleisch verzichten'' také pohrávají:

https://omny.fm/shows/smarter-leben-der-ideen-podcast/vegan-essen-worauf-niko-rittenau-bei-der-rein-pfla

https://podcasts.google.com/feed/aHR0cHM6Ly9wb2RjYXN0NDQzNTc3LnBvZGlnZWUuaW8vZmVlZC9tcDM/episode/MjliM2RmNDJhYWJhMDQ4M2I5MjVjMzM3YjQ1OTc3MjM?hl=cs-ES&ved=2ahUKEwiTueuY-p7vAhVHhlwKHSAZAcsQjrkEegQIBBAI&ep=6

Worauf kannst du nicht verzichten? Schreib gerne auf mein IG - https://www.instagram.com/kikas.germanPopis podcastu

Jsem lektorka němčiny přes Skype, která se snaží spojit své vášně v jednu – cizí jazyky, cestování a psaní, a tím pomoct všem, kteří v němčině tápou. Lektorování němčiny na volné noze se věnuji od jara 2019, a když zrovna nepracuji, tak cestuji po světě, vařím, píšu články o cestování a podnikání, a užívám si života. Více o němčině a mé výuce najdete na webových stránkách: www.kikasgerman.cz Každé liché pondělí se můžete těšit na nový díl podcastu - pravidelně! A každý den se můžete učit nová slovíčka na mém instagramovém profilu.