Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Was isst man in Deutschland? (🇩🇪 🥨)

Kika's German | němčina ?

Kika\'s German

Společnost

Was isst man in Deutschland? (🇩🇪 🥨)

Obrázek epizody Was isst man in Deutschland? (🇩🇪 🥨)

Poslechněte si podcast

13. 9. 2021

28 min

7+ Gerichte, die man in Deutschland kosten kann. Es geht nicht nur um das Bier, Bretzel und Würste. die Deutschen essen viel Fleisch, Gebäck, Sauerkraut und Klöße. Man soll Spätzle nicht vergessen und kennt ihr Schäufele, Eintopf und Stollen?

Poslechněte si podcast, jehož téma vybrala posluchačka Eva. Pokud si chcete taky vybrat, o čem bude ten příští, jednoduše mi napište. Sledujte mě na instagramu, a když budete často psát, lajkovat a komentovat, můžete ovlivnit to, co Kika's German postuje na sítě. Za inspiraci budu ráda, No a první, co mi můžete napsat: Was ist dein Lieblingsessen aus Deutschland?

Popis podcastu

Jsem online lektorka němčiny, která se snaží spojit své vášně v jednu – cizí jazyky, cestování a psaní, a tím pomoct všem, kteří v němčině tápou. Každé liché pondělí se můžete pravidelně těšit na nový díl. Přepis podcastu, slovní zásobu a další bonusy najdete na herohero.co/kikasgerman Lektorování němčiny na volné noze se věnuji od jara 2019, a když zrovna nepracuji, tak cestuji po světě, vařím, píšu články o cestování a podnikání, a užívám si života.Více o němčině a mé výuce najdete na webových stránkách: www.kikasgerman.cz