Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody Srí Lanka ???? 10 Dinge, die mich überrascht haben ????

Kika's German

Kika's German

Společnost

Srí Lanka ???? 10 Dinge, die mich überrascht haben ????

Obrázek epizody Srí Lanka ???? 10 Dinge, die mich überrascht haben ????

Poslechněte si podcast

26. 4. 2022

16 min

Na Srí Lance jsem strávila 6 měsíců. Ti z vás, kteří mě sledují na instagramu nebo na facebooku to ví, a protože jste ve stories několikrát hlasovali a psali, že chcete podcast o Srí Lance, tady je. Vybrala jsem téma: 10 věcí, které mě tam překvapily. Kdybych měla povídat o všem, v souvislosti se Srí Lankou, byl by to podcast na 3 hodiny.. :D 

Přepis textu: https://herohero.co/kikasgerman
Slovní zásoba: https://quizlet.com/_bgyetm?x=1jqt&i=2vibaq (heslo najdete na herohero)

Zajímá vás víc?

O Srí Lance jsem už jednou dělala live stream, kompletně v němčině https://www.instagram.com/p/CZ6xvuIBvOr/
Také jsem o ní mluvila na YouTube kanále ProLektory, v souvislosti s digitálním nomádstvím
Nějaké fotky najdete zde 

Lektorky Kikas German: https://www.kikasgerman.cz/individualni-lekce-s-kolegy/

Pokud se vám podcast líbí, budu moc ráda, když mi dáte like na sociálních sítích, stanete se mými fanoušky na herohero nebo alespoň ohodnotíte podcast na apple podcast. Klidně mi můžete napsat nebo se stát studentem/studentkou Kikas German. Budu se moc těšit! 


Popis podcastu

Jsem lektorka němčiny přes Skype, která se snaží spojit své vášně v jednu – cizí jazyky, cestování a psaní, a tím pomoct všem, kteří v němčině tápou. Lektorování němčiny na volné noze se věnuji od jara 2019, a když zrovna nepracuji, tak cestuji po světě, vařím, píšu články o cestování a podnikání, a užívám si života. Více o němčině a mé výuce najdete na webových stránkách: www.kikasgerman.cz Každé liché pondělí se můžete těšit na nový díl podcastu - pravidelně! A každý den se můžete učit nová slovíčka na mém instagramovém profilu.