Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Úvod

Kecání bez vzdělání

Karolína Kváš

Společnost

Úvod

Obrázek epizody Úvod

Poslechněte si podcast

1. 1. 2016

2 min

O epizodě podcastu

Kecání bez vzdělání je série povídání o obyčejných věcech s neobyčejnými lidmi, který, jak tajně doufám, vás snad budou inspirovat k hledání svých vlastních odpovědí na otázky o nesmrtelnosti chrousta.:-)

Svět je totiž plnej neuvěřitelně zajímavých lidí, příběhů a zkušeností, u kterých nikdy nevíte, jak moc vás můžou zrovínka zasáhnout a třeba vám i změnit život. K lepšímu.

Moc proto doufám, že si rozhovory užijete a že vám třeba otevřou zase nějaký nový obzory nebo vás povědou směrem k životu, který vám bude dávat smysl.
Kecání bez vzdělání je série povídání o obyčejných věcech s neobyčejnými lidmi, který, jak tajně doufám, vás snad budou inspirovat k hledání svých vlastních odpovědí na otázky o nesmrtelnosti chrousta.:-) Svět je totiž plnej neuvěřitelně zajímavých lidí, příběhů a zkušeností, u kterých nikdy nevíte, jak moc vás můžou zrovínka zasáhnout a třeba vám i změnit život. K lepšímu. Moc proto doufám, že si rozhovory užijete a že vám třeba otevřou zase nějaký nový obzory nebo vás povědou směrem k životu, který vám bude dávat smysl.

Popis podcastu

Kecání bez vzdělání je série povídání o obyčejných věcech s neobyčejnými lidmi, který, jak tajně doufám, vás snad budou inspirovat k hledání svých vlastních odpovědí na nejrůznější otázky o nesmrtelnosti chrousta. Svět je totiž plnej neuvěřitelně zajímavých lidí, který nutně nemají na všechno papír, ale i tak mají příběhy a zkušenosti, u kterých nikdy nevíte, jak moc vás můžou zrovínka zasáhnout nebo vám třeba i změnit život.