Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Miroslav Veselý z MoistureGuard: Vlhkost v dřevostavbách nemá šanci

Kdopak to řídí

Loxone CZ

Věda a technika

Miroslav Veselý z MoistureGuard: Vlhkost v dřevostavbách nemá šanci

Obrázek epizody Miroslav Veselý z MoistureGuard: Vlhkost v dřevostavbách nemá šanci

Poslechněte si podcast

12. 12. 2022

35 min

Episode Notes

Senzory MoistureGuard eliminují problémy, ještě než vzniknou. Vlhkost je pro dřevostavby strašák, který může způsobit fatální následky a drahé škody. A to jak v rodinných domech, tak komerčních budovách. Inteligentní automatizace s Miniserverem nyní snadno dokáže čerpat data ze senzorů vlhkosti MoistureGuard v konstrukci a předávat je k analýze. Honza Maliniak si do podcastu pozval CEO MoistureGuard Miroslava Veselého. Jak vyzrát na vlhkost a vyhnout se škodám? Co nová integrace přináší a komu pomůže?

Popis podcastu

Budovy moderního střihu v sobě ukrývají řadu technologií, aby vyhověly potřebám dneška a zvládly výzvy budoucnosti. Pojďme rozebrat nejen chytré krabičky i celé technické místnosti, ale také přijít na kloub inteligentní automatizaci – s hosty, kteří jsou do technologií budov zapálení. Podcast uvádí Honza Maliniak z českého Loxone.