
Úvod do ruské opozice: A zazvonil zvonec

O epizodě podcastu
... a pohádky byl konec. Probíráme ruskou opozici mezi ruskou anexí Krymu v roce 2014 a ruským vpádem na Ukrajinu v roce 2022.
V Aktualitě jsme se věnovali patriotistické výstavce Ruskem ukořistěné techniky v Moskvě. A také protestům v Gruzii.Staňte se našimi patrony na Patreonu. A poslouchejte celé díly Kaviárových toustů.
... a pohádky byl konec. Probíráme ruskou opozici mezi ruskou anexí Krymu v roce 2014 a ruským vpádem na Ukrajinu v roce 2022.
V Aktualitě jsme se věnovali patriotistické výstavce Ruskem ukořistěné techniky v Moskvě. A také protestům v Gruzii.
Staňte se našimi patrony na Patreonu . A poslouchejte celé díly Kaviárových toustů.
Popis podcastu
Kaviárový tousty: O Rusku v souvislostech
Jirka žije v Rusku. Už 16 let. Lucka žije v Belgii. Už pět let. Oba jsou pořád Češi jako poleno, jen vypadli z českého rybníčku, aby trochu poznali svět. Spojuje je zájem o Rusko. Jirka, politolog a publicista, bydlí na sídlišti v Moskvě i s ruskou manželkou a malým synkem. Lucka, politoložka a publicistka, zájem o Rusko zdědila asi po svém dědečkovi, který tam jako stavař léta pracoval a doma měl úctyhodnou sbírku ruské klasiky. Oba denně sledují ruskou realitu, abyste vy nemuseli.