Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Milan Jakubec - aktivní student, ambasador Kariérka, účastník Microsoft STC

Kariérko.cz

Kariérko.cz

Vzdělání

Milan Jakubec - aktivní student, ambasador Kariérka, účastník Microsoft STC

Obrázek epizody Milan Jakubec - aktivní student, ambasador Kariérka, účastník Microsoft STC

Poslechněte si podcast

21. 7. 2021

24 min

O epizodě podcastu

# Aktivnístudent # microsoftSTC #studentskárada #ambasador #karierko Aktivním studentem se Milan stal na gymnáziu, kdy se rozhodl stát součástí studentské rady a začal se sám vzdělávat, například z blogu Mladý podnikatel. Ten Milanovi velmi pomohl, našel tam mnoho informací, které dokáží pomoci při rozjezdu vlastního podnikání. Studentská rada, v níž se později dostal do jejího čela, se skládá z několika předsedů a místopředsedů a funguje jako spojka mezi studenty a učiteli. Proto se stal její součástí, aby pro studenty mohl být nápomocný a přispívat k jejich rozvoji a řešení problémů a zkvalitnění života na škole. Kromě různých školních aktivit je Milan účastníkem projektu Microsoft STC. O projektu se dozvěděl díky paní učitelce, spolu se spolužákem se dostali do krajského kola a později až do celostátního kola. Přestože svou účast v projektu zvažoval, dnes ji vnímá jako jednu z nejlepších rozhodnutí. Díky projektu Microsoft STC se Milan dostal na různé webináře, školení, letní školy, ale naučil se také prezentovat, zlepšil své soft skills a mnoho jiného a navzdory nabitého programu své aktivity se školou neměl problém propojovat. Jeho aktivity mu pomohly najít si svou první part time práci na pozici Junior cloud ingeneer. Milan pomáhá předat své know-how a zkušenosti dalším studentům jako ambasador Kariérka. Rady od Milana: - Buďte součástí studentské rady, projektů nebo jiných možnosti, jak být v kolektivu aktivních studentů, který vám pomůže a otevře vám dveře k dalším možnostem -Jděte do všeho po hlavě.
# Aktivnístudent # microsoftSTC #studentskárada #ambasador #karierko Aktivním studentem se Milan stal na gymnáziu, kdy se rozhodl stát součástí studentské rady a začal se sám vzdělávat, například z portálu Mladý podnikatel. Ten Milanovi velmi pomohl, našel tam mnoho informací, které dokáží pomoci při rozjezdu vlastního podnikání. Studentská rada, v níž se později dostal do jejího čela, se skládá z několika předsedů a místopředsedů a funguje jako spojka mezi studenty a učiteli. Proto se stal její součástí, aby pro studenty mohl být nápomocný a přispívat k jejich rozvoji a řešení problémů a zkvalitnění života na škole. Kromě různých školních aktivit je Milan účastníkem projektu Microsoft STC. O projektu se dozvěděl díky paní učitelce, spolu se spolužákem se dostali do krajského kola a později až do celostátního kola. Přestože svou účast v projektu zvažoval, dnes ji vnímá jako jednu z nejlepších rozhodnutí. Díky projektu Microsoft STC se Milan dostal na různé webináře, školení, letní školy, ale naučil se také prezentovat, zlepšil své soft skills a mnoho jiného a navzdory nabitého programu své aktivity se školou neměl problém propojovat. Jeho aktivity mu pomohly najít si svou první part time práci na pozici Junior Cloud Engineer. Milan pomáhá předat své know-how a zkušenosti dalším studentům jako ambasador Kariérka. Rady od Milana: - Buďte součástí studentské rady, projektů nebo jiných možnosti, jak být v kolektivu aktivních studentů, který vám pomůže a otevře vám dveře k dalším možnostem -Jděte do všeho po hlavě.