Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Kapitola #28 – Petr Knap

KAPITOLA

Vojtěch Kristen

Byznys

Kapitola #28 – Petr Knap

Obrázek epizody Kapitola #28 – Petr Knap

Poslechněte si podcast

15. 9. 2021

31 min

Balíček opatření Fit for 55, který nedávno představila Evropská komise, obsahuje i závazek pro evropské automobilky neprodávat po roce 2035 automobily produkující emise. „Já si myslím, že to je trochu drastické opatření, přijde mi ještě nešťastnější, že znovu překreslujete to hřiště – jako byste vůbec nebral v potaz, že průmysl, který v evropě zaměstnává miliony lidí, má pěti až sedmileté vývojové cykly a pracuje s velmi složitým a dlouhým dodavatelským řetězcem, s desítkami tisíc komponent. To vše musíte sesynchronizovat s dodavateli,“ komentuje rozhodnutí Petr Knap, xy partner poradenské společnosti EY. Jak obtížně se taková sy Co bude přechod na elektromobilitu, respektive na vodíkový pohon znamenat?Popis podcastu

Zásadní témata zasazená do nečekaných perspektiv. Hosté pořadu Kapitola v neformálním dialogu odkrývají zákulisí společenských témat.