Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Studio Svobodného přístavu: O svobodě slova (a LGBT) s Petrem Hájkem

Kanál Svobodného přístavu

Tereza Urzová a Urza

Zpravodajství

,

Společnost

,

Politika

,

Věda a technika

,

Politické zprávy

,

Společenské vědy

,

Filosofie

Studio Svobodného přístavu: O svobodě slova (a LGBT) s Petrem Hájkem

Obrázek epizody Studio Svobodného přístavu: O svobodě slova (a LGBT) s Petrem Hájkem

Poslechněte si podcast

27. 11. 2022

1 hod 48 min

O epizodě podcastu

Chcete-li podpořit Studio Svobodného přístavu, můžete tak učinit v krypto i korunách! Pravidelná podpora a LN: https://opristavu.urza.cz/ BTC: bc1qwy8l3w0v826amd69h4awpt9hee6srxn4gk2cpg LTC: ltc1q2w2zezyj4anh3v428msf9kqvzelt76n62ys93h Číslo účtu: 2201359764/2010; variabilní symbol: 6 ---- Petr Hájek je novinář a bývalý tiskový mluvčí bývalého prezidenta Václava Klause; proslul svými kontroverzními názory na řadu otázek. Ve Studiu Svobodného přístavu jsme se bavili o svobodě slova či problematice LGBT; diskusi považuji za podnětnou. V první polovině jsme spolu vesměs souhlasili v dialogu o omezování svobody slova ze strany státu; v druhé polovině se však naše názory různily a došlo ke konfrontaci týkající se svobody slova korporací, případně mocných lidí propagujících LGBT. – Petr Hájek; novinář; bývalý tiskový mluvčí bývalého prezidenta Václava Klause; šéfredaktor periodika Protiproud – Urza (www.urza.cz); autor knihy Anarchokapitalismus; tvůrce Svobodného přístavu; spoluzakladatel a hlava Institutu Ludwiga von Misese; člen předsednictva Svobody učení; učitel ve svobodné škole Ježek bez klece
Chcete-li podpořit Studio Svobodného přístavu, můžete tak učinit v krypto i korunách!
Pravidelná podpora a LN: https://opristavu.urza.cz/
BTC: bc1qwy8l3w0v826amd69h4awpt9hee6srxn4gk2cpg
LTC: ltc1q2w2zezyj4anh3v428msf9kqvzelt76n62ys93h
Číslo účtu: 2201359764/2010; variabilní symbol: 6
----
Petr Hájek je novinář a bývalý tiskový mluvčí bývalého prezidenta Václava Klause; proslul svými kontroverzními názory na řadu otázek. Ve Studiu Svobodného přístavu jsme se bavili o svobodě slova či problematice LGBT; diskusi považuji za podnětnou.
V první polovině jsme spolu vesměs souhlasili v dialogu o omezování svobody slova ze strany státu; v druhé polovině se však naše názory různily a došlo ke konfrontaci týkající se svobody slova korporací, případně mocných lidí propagujících LGBT.

– Petr Hájek; novinář; bývalý tiskový mluvčí bývalého prezidenta Václava Klause; šéfredaktor periodika Protiproud
– Urza (www.urza.cz); autor knihy Anarchokapitalismus; tvůrce Svobodného přístavu; spoluzakladatel a hlava Institutu Ludwiga von Misese; člen předsednictva Svobody učení; učitel ve svobodné škole Ježek bez klece