Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Moje, tvoje nebo naše?! | Prachy v páru, společný účet a otázka, kdo to celé platí | 11. díl

Moje, tvoje nebo naše?! | Prachy v páru, společný účet a otázka, kdo to celé platí | 11. díl

Obrázek epizody Moje, tvoje nebo naše?! | Prachy v páru, společný účet a otázka, kdo to celé platí | 11. díl

Poslechněte si podcast

Dnes

51 min

Ahoj. 🫣🎙️ Prachy. Kdo z vás to neřeší?! A tak jsme to i my v dnešním díle probrali.


Kdo má ve vztahu platit? Má chlap živit rodinu? Je vpohodě, když někdy zaplatí žena? A co se stane, když jeden z páru zůstane na mateřské a najednou má pocit, že je finančně závislý na tom druhém?


V tomhle díle řešíme, jak to máme doma s účty, placením,předplatným, investicemi, většími výdaji, trvalými platbami i tím, kdo vlastně ví, kolik je zrovna na účtu. Ondra prozradí svůj side job, Bára otevře strach z finanční závislosti na mateřské a dojde i na otázku, jestli je předmanželská smlouva projev nedůvěry, nebo možná docela praktický svatební dar. 😄


Bavíme se i o tom, co je ještě zdravá finanční svoboda aco už je zatajování. Jestli má být všechno společné, nebo jestli je lepší model moje, tvoje, naše. A taky o tom, kdo doma hlídá běžný provoz, kdo řeší větší platby a kdo má přehled o věcech, o kterých se občas moc nemluví.

Protože peníze ve vztahu nejsou jen o penězích. Jsou odůvěře, férovosti, kontrole, bezpečí… a někdy taky o předplatném, které platíte, ale vlastně ho vůbec nepoužíváte. 😄


A na konci? Přijde i vtip o půlkách. Na ten si počkejte.


Buďte s námi v pohodě.Bára & Ondra

Popis podcastu

Bez filtrů, bez rad. Jen přežití. A spousta smíchu. Ondra a Bára Havlovi – partneři, rodiče malých dvojčat – zvou posluchače do domácího cirkusu, kde se spí málo, miluje hodně a přežívá se s humorem. Jsme v pohodě?! Možná ne vždy. Ale právě proto to má smysl.