Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody S Ing. Lukášem Vránou o doplňcích stravy

Jsemlowcarb Lifestyle

Michal Král

Zdraví

S Ing. Lukášem Vránou o doplňcích stravy

Obrázek epizody S Ing. Lukášem Vránou o doplňcích stravy

Poslechněte si podcast

1. 3. 2021

1 hod 24 min

O epizodě podcastu

Dnešní díl podcastu je věnovaný doplňkům stravy. Společně se zaměříme na ty nejdůležitější a řekneme si, na co si u nich dávat pozor. Naopak upozorníme na ty, které zase tak účinné nejsou. Dozvíte se také, kde můžete doplňky stravy, vitamíny, minerály a další kupovat, kdy a jak je užívat a jakou roli hraje cena v poměru k výkonu. V závěru jsem se Lukáše nemohl nezeptat na jeho účinkování v pořadu Tlouštíci. Jak celý pořad hodnotí? Souhlasí s postupy jednotlivých odborníků? To vše se dozvíte. Příjemný poslech.

Zmiňovaný článek o vitamínu C od Lukáše - https://lukasvrana.cz/vitamin-c-tak-trochu-jiny-pohled/

Vitamíny, minerály a další zmiňované produkty můžete zakoupit na BrainMarketu s 8% slevou po zadání kódu jsemlowcarb8 .

Sledujte mě na Instagramu , kde se dozvíte vždy všechny informace nejdřív!

Dnešní díl podcastu je věnovaný doplňkům stravy. Společně se zaměříme na ty nejdůležitější a řekneme si, na co si u nich dávat pozor. Naopak upozorníme na ty, které zase tak účinné nejsou. Dozvíte se také, kde můžete doplňky stravy, vitamíny, minerály a další kupovat, kdy a jak je užívat a jakou roli hraje cena v poměru k výkonu. V závěru jsem se Lukáše nemohl nezeptat na jeho účinkování v pořadu Tlouštíci. Jak celý pořad hodnotí? Souhlasí s postupy jednotlivých odborníků? To vše se dozvíte. Příjemný poslech. Zmiňovaný článek o vitamínu C od Lukáše - https://lukasvrana.cz/vitamin-c-tak-trochu-jiny-pohled/ Vitamíny, minerály a další zmiňované produkty můžete zakoupit na BrainMarketu s 8% slevou po zadání kódu jsemlowcarb8. Sledujte mě na Instagramu, kde se dozvíte vždy všechny informace nejdřív! ? Jídelníčky na míru, konzultace a moje další služby si můžete zakoupit na webu www.jsemlowcarb.cz.