Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Pomalá móda, udržitelnost a běh pro oceány w/ Jitka Nováčková

jsem v obraze

GoOut

Zpravodajství

Pomalá móda, udržitelnost a běh pro oceány w/ Jitka Nováčková

Obrázek epizody Pomalá móda, udržitelnost a běh pro oceány w/ Jitka Nováčková

Poslechněte si podcast

23. 5. 2022

38 min

Ahoj! V dnešním díle podcastu se k nám přidala Jitka Nováčková, se kterou jsme se bavily o módě a udržitelnosti. Tyhle dva pojmy často nejdou ruku v ruce, ale jak se dozvíte z podcastu, tak žádná změna k lepšímu nepřichází ze dne na den. Společně vám také řekneme něco málo o akci Run for the Oceans, která dnes začíná a bude běžet (haha, pun intended) až do 8. června. Za každých 10 minut pohybu (nejen běhu! na výběr je z různých 28 typů sportů včetně chůze) posbírá Adidas ve spolupráci s Parley plasty o hmotnosti odpovídající 1 plastové lahvi, a to až do celkové hmotnosti 250.000 kg. Za nás je to výzva, která má smysl! Akce navíc probíhá po celém světě, takže nebojte, že bychom na to byli jen my sami.

Popis podcastu

Podcast v obraze se vrací! Na základě instagramového profilu @jsemvobraze se vydáme za hranice aktuálního dění a v poutavých mini-sériích probereme nadčasová témata týkající se každého z nás. Těšit se můžete na deep-dive epizody i rozhovory s inspirativními hosty. Pilotní díl vychází 10. března a následovat bude první mini-série. Brzy na slyšenou! -j